Головна » Новини » "Чемпіон" - переможці турніру на Хмельниччині

23-24 жовтня команда ДЮСК "Чемпіон" 2012 року народження взяла участь у турнірі, який організував ФК "Проффібол" з Хмельницького. Тренер "Чемпіону" Андрій Кондзьолка поділився емоціями після перемоги на турнірі:

"В перший день турніру "Чемпіони" зіграли три гри. В дебютній грі протистояла дуже сильна команда "Леви" зі Львова. Гра проходила за територіальної переваги суперника. В свою чергу, ми свої моменти шукали в контратаках, які також були небезпечними. Особливо, у другому таймі. В другій грі ігрового дня ми перемогли команду "Новатор" 8:1. Заключна гра першого дня була найбільш напруженою на цьому турнірі. Ми зустрічались із сильною командою господарів "Проффібол". "Чемпіони" пропустили першими, але змогли відігратися і навіть вийти вперед. Після чого господарі кинули усі сили в атаку і мали декілька дуже хороших моментів, щоб відігратися. Але нашій команді вдалося відбити шквал атак господарів і відстояти перевагу завдяки самовідданій грі в захисті, чудовій грі воротаря і фортуні.

В другий ігровий день ми зіграли з "Клубом Лева" внічию 1:1, а в останній грі турніру наші вихованці з великим рахунком перемогли команду "FSPB" з Хмельницького.

Далі відбулося індивідуальне нагородження команд, де нагородили кращих гравців в командах.

В команді "Чемпіон" Тернопіль цим гравцем визнаний - Шаповалов Владислав.

Кращим бомбардиром турніру став Алексенко Арсен ("Чемпіон").

Далі відбулось нагородження команд. Бронзовими призерами стала команда-господар "Проффібол" Хмельницький. Коли черга дійшла до володарів срібних нагород і переможців турніру, то виявилося, що команди "Чемпіон" і "Леви" набрали однакову кількість очок, різниця м'ячів відрізнялася в один м'яч, а між собою команди зіграли 0:0. Тому, на маленьких зборах тренерів і організаторів турніру, було вирішено, що краще за все для визначення переможця - пробити пенальті. В цій лотереї доля посміхнулася нашій команді "Чемпіон". Свої удари реалізували Льошка Артем, Алексенко Арсен і Лівіцький Матвій. А на лінії воріт вдало зіграв наш воротар Миськів Остап.

Кубок за 1 місце і золоті медалі поїхали в Тернопіль, а срібні медалі забрала з собою команда "Леви" Львів.

ДЮСК "Чемпіон" Тернопіль щиро дякує організаторам турніру команді "Проффібол" Хмельницький за організацію турніру на високому рівні, якісне поле, сильних суперників, об'єктивне суддівство, дружню атмосферу.

До речі, турнір був під загрозою зриву через складну епідеміологічну ситуацію. Деякі з команд так і не доїхали на турнір. Але завдяки зусиллям організаторів, турнір вдалося провести на досить високому рівні!

Тому, Дякуємо, і до нових зустрічей на футбольних майданчиках!"