Головна » Новини » Чотири команди “Чемпіону” відвідали турнір в Смизі

15-17 жовтня відбувся турнір пам'яті воїнів АТО Смизької громади С. Кочетова та Д. Момотюка серед дітей 2012 року народження. Наш клуб був представлений трьома командами з Тернополя та однією зі Зборова під керівництвом Андрія Кондзьолки та Ігоря Козовика відповідно. Андрій Васильович та Ігор Ігорович поділилися своїми думками щодо турніру:

АНДРІЙ КОНДЗЬОЛКА: "Ми виступали трьома командами, одна з них – 2013 року народження. Для цих хлопців це був перший досвід гри на великому полі. Можливо, трохи зарано для них, але це дасть їм потрібного досвіду, щоб прогресувати швидше. Кожна наша команда зіграла по шість ігор – по дві гри кожного дня. Частина матчів проводилась на штучному полі, а інша – на натуральному, яке трохи поступалось по якості і дітям на ньому було трохи важче. На жаль, в чвертьфінал вийти нам не вдалось, тому ми грали плей-оф за нижні місця. В підсумку, команди зайняли 9, 16 та 17 місця з 20 команд. Якщо говорити про результат, то він незадовільний, але для дітей він не є найголовнішим. Так, це стимул, але для них важливіше ігрова практика.

Наступних вихідних на нас очікує виїзд на турнір в Хмельницькому, а далі, якщо не випаде сніг, хочемо поїхати двома командами 2013 р.н. ще раз на турнір в Смигу."


ІГОР КОЗОВИК: На цьому турнірі за жеребом суперниками по групі були команди ФК "Львів" , "Динамік" Київ, "Академія Футболу" Тернопіль, "Динамо Фемеллі" Рівне

В перший день нам вдалось добре виступити та набрати чотири очки, зігравши внічию з киянами та перемігши Рівнян. В обох іграх , а особливо в першій з командою Динамік, команда проявила характер, відігравшись з 2:0 після першого тайму та при рахунку 2:2 ми могли закривати гру, маючи два вірні нагоди, але не змогли реалізувати їх. З командою з Рівного ми по ходу матчу програвали 0:1, але змогли "переломати" гру, вигравши її з рахунком 3:1

В другий день змагань нам довелось зустрітись з фаворитами нашої групи, які в підсумку і боролись за найвищі місця на турнірі. Якщо в перший день команда демонструвала хорошу гру і ,як я вже говорив, навіть поступаючись хлопці демонстрували характер та вірили в себе, то в другий день цього ж самого характеру команді не хватило. Пропустивши одразу на початку гри двічі, команда відверто здалась і виглядала приреченою. В другій грі ми також поступились "Львову". В цьому матчі можна було побачити, що діти зрозуміли - без боротьби поступатись не можна. Ми гідно протистояли львів'янам, але декілька помилок як в захисті, так і в атаці, не дозволили здобути очки. В підсумку, ми зайняли четверте місце в групі, набравши чотири очки, поступившись за різницею м'ячів киянам, які стали третіми.

В останній день турніру в першій грі ми перемогли команду "Клуб Лева" (Львів) з рахунком 3:0, а також по пенальті поступились команді "Волинь" Луцьк. Основний час закінчився з рахунком 2:2. Ми зайняли підсумкове 14 місце на турнірі з 20 команд.

Діти здобули неоціненний досвід на цьому турнірі і повні мотивації покращувати себе на тренуваннях!

Дякуємо організаторам за високий рівень організації турніру! "


Кращий гравець в команді ФК "Чемпіон" м. Тернопіль - Максим Рибінський

Кращий гравець в команді - ФК "Чемпіон-2" м. Тернопіль - Назарій Костецький

Кращий гравець в команді ФК "Чемпіон-3" м. Тернопіль - Роман Заяць

Кращий гравець в команді ФК "Чемпіон" м. Зборів - Назар Ткач