Головна » Новини » Тренер клубної локації в Ланівцях: “Не очікував такого ажіотажу до футболу”

Нещодавно розпочала роботу нова клубна локація "Чемпіону" в Ланівцях. Тренер Олександр Юрчук поділився з нами враженнями від перших місяців роботи:

"На даний момент в нашій локації займається 102 дитини, які поділені на чотири вікові групи. Якщо раніше я ділив дітей виключно за віком, то тепер сильніші хлопці в своїй категорії переходять до старших. Чесно кажучи, не очікував такого ажіотажу в Ланівцях і такий результат мене приємно здивував. Кожного дня приходять нові діти, які хочуть займатись в нашому клубі, тому це не остаточна кількість наших вихованців. Було б ще більше бажаючих, але багато дітей не мають можливості доїжджати з найближчих сіл. Деякі батьки просять не виключати їх дітей на зимовий період по цій причині, а з весни вони знову поновлять тренування. Також є вихованці, які добираються з Хмельницької області. Як я вище сказав, є проблеми з логістикою, але хлопці старанно відвідують кожне тренування та пропускають по-мінімуму.

Ми вже встигли виступити в регіональному центрі двома віковими категоріями – 2009-2010 та 2011-2012 року народження. Особливо приємно здивувала молодша група, яка в шести матчах зазнала лише однієї поразки 0:1 від Вишнівця. До речі, це був єдиний пропущений гол нашої команди в турнірі. Щодо старших, то хлопці виступили на своєму рівні. В групі 2011-2012 року народження хочу відзначити Гнатюка Валентина, який відзначився сімома голами в турнірі. Хотілось би більше грати в таких змаганнях, вони збільшують кругозір наших вихованців та діти здобувають більше досвіду, граючи проти інших команд в змагальних матчах.

Змагання в регіональних центрах зараз вже закінчились і ми ігрову практику заповнюємо товариськими матчами. Цієї неділі ми зіграли з ЗЗСО села Юськівці та виграли з рахунком 4:0. В грі брали участь діти 2009-2011 року народження. На наступний тиждень ми домовились зіграти ще один матч, але суперник виставить старших дітей 9-11 класу. Проте мої хлопці налаштовані та обов'язково дадуть бій! Також ми в процесі перемовин про товариські матчі з ДЮСШ Теофіполя та В.Дедеркал. Думаю, це будуть цікаві матчі, які дадуть хороший досвід нашим вихованцям"