Головна » Новини » “Чемпіон-2011” на Leo Cup

23-26 вересня відбувся всеукраїнський турнір Leo Cup у Львові серед дітей 2011 року народження. Наша команда потрапила в групу з київською "Зміною", "Буковиною" Чернівці, ФК "Львів" та "Майстер м'яча"з Харкова. Тренер "Чемпіону" Олег Лівіцький дав коментар після завершення турніру:

"Leo Cup – це престижний турнір високого рівня з прекрасною інфраструктурою. Тому тут завжди є багато хороших колективів, в матчах з якими наші вихованці будуть рости. Щодо гри нашої команди, то по грі нас переграла тільки київська "Зміна", а у всіх інших матчах долю матчу вирішував один м'яч. В кожній нашій грі була рівна боротьба, але це дитячий футбол. В цьому віці не відчувається такої явної переваги однієї команди над іншою. Є тільки декілька команд, які виділяються на цьому рівні. Дуже багато вирішує фарт. Наприклад, ФК "Львову", який виграв нашу групу і зайняв підсумкове четверте місце, ми поступились 0:1 при рівній грі. Турнір виграла вінницька "Нива", яка раніше називалась Академією Блохіна-Бєланова.

Далі на нас очікує турнір в Смизі до якого "Чемпіон" зараз буде готуватись. На ньому ми виступимо двома командами, бо в нас багато вихованців цього віку і всім потрібно давати можливість грати на таких турнірах, щоб діти прогресували. Після турніру в Смизі ми поступово будемо переходити в спортивні зали на зимовий період."