Головна » Новини » ДЮФЛТО U-17. Команда Автанділа Гвіанідзе стартує з перемоги
ДЮФЛТО U-17. Команда Автанділа Гвіанідзе стартує з перемоги

Вчора, 21 вересня, відбувся перший тур Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільської області серед дітей до 17 років. "Рух-Чемпіон" в стартовому турі завітав в Бережани, де зміг перемогти місцеве ДЮСШ з рахунком 3:2. Головний тренер нашої команди Автанділ Гвіанідзе поділився враженнями від матчу першого туру:

"Порівняно з минулим сезоном в нас з'явилось декілька нових гравців, тому ця гра була дебютна в цьому складі. Нам дещо не хватало зіграності, що давалось взнаки як і в захисті, так і в нападі. Проте свої моменти ми змогли реалізувати. Це була нічийна гра з невеликою перевагою нашої команди по моментах. В Бережанах, як і завжди, зібрана добротна команда. Кістяк в них зберігся з минулого сезону, тому нас очікувала непроста гра проти зіграної команди, так і сталось. Результат матчу вирішив дальній удар з 30-35 метрів та помилка воротаря суперника за 10 хвилин до кінця матчу. В другому таймі ми були краще, особливо останні 20 хвилин. Можу відзначити своїх хлопців, вони старались, тому підсумок матчу, на мою думку, заслужений."

Наступний тур відбудеться 27 вересня. В ньому "Рух-Чемпіон" дома прийме новачка ліги ПБТС з Почаєва.