Головна » Новини » Дівоча Перша ліга України. “Рух-Чемпіон” поступився київському “Динамо”

В неділю, 5 вересня, на наших вихованок очікував важкий проти київського "Динамо". На жаль, наша команда після виграного першого тайму 1:0, поступилась з рахунком 1:4. Головний тренер Володимир Левчук поділився враженнями після матчу в Києві:

""Динамо" – це велике ім'я в українському футболі і не кожному вдається виграти бодай тайм у них. Звісно, кияни мали перевагу протягом всієї гри. В них хороший підбір виконавців, хороші умови для тренувань, досвідчений тренер. Вони справедливо виграли, але хочу відмітити свою команду, особливо в першому таймі. Ми змогли його виграти за рахунок дисциплінованої організації гри. Ми розуміли, проти кого ми граємо і нам вдалось правильно побудувати гру, граючи другим номером на контратаках. Це дозволило забити гол і мати ще одну хорошу можливість подвоїти рахунок. Проте ми не змогли реалізувати вихід віч-на-віч. Також тішить, що ми не пропустили сьогодні зі стандартів. Це було великою проблемою для нас в перших турах, але ми добре попрацювали над цим і не дозволили скористатися цим компонентом гри нашому супернику. Щодо голів "Динамо", то на жаль, ми їх пропустили зі своїх помилок. Фізично наша команда була готова витримувати темп суперника 70 хвилин.

Якщо підбивати підсумки перших турів, то команда прогресує. Думаю, якби ми грали тільки в чемпіонаті W-16, то він не був би таким швидким. Зараз ми попали в дорослий футбол і дівчатам потрібен час, щоб повністю сформуватись фізично і привикнути до нового рівня футболу. Також в нас є проблема з короткою лавою запасних. Надіюсь, що взимку нам вдасться знайти якісне підсилення. Наша команда на етапі становлення і з кожним матчем ми будемо сильніші. Через півроку ця команда буде сильніша, ніж зараз. Перспективи в нас, однозначно, хороші. Єдиний шлях – це робота, дівчата це розуміють і підтримують нас в цьому!

Зараз в нас буде дуже важкий графік. В неділю ми граємо Першу лігу з "Вересом", в вівторок – чемпіонат W-16, де ми їдемо в Закарпаття, а в п'ятницю – матч-відповідь вдома. Я вважаю, що такий графік навпаки буде корисним для дівчат і вони будуть набиратись досвіду через офіційні матчі. До матчу з "Вересом" ми готуємось в тижневому циклі. Про "Верес" можу сказати, що це хороша команда за рівнем, яка на сьогоднішній нічим не поступається "Динамо". Кістяк команди складають вихованки костопільського спортивного інтернату, який славиться найбільшою кількістю підготовлених футболісток для національної збірної в історії українського жіночого футболу. Це хороша футбольна школа, де працюють кваліфіковані тренери. Однозначно, буде важкий матч, але не менш цікавий від того. "

Нагадаємо, що наступний матч відбудеться в неділю, 12 вересня, проти рівненського "Вереса", який представляють вихованки костопільського спортивного інтернату. Нещодавно відбувся матч між збірною Тернопільської області, кістяк якої представляли наші вихованки, і костопільським ліцеєєм, який закінчився з рахунком 2:2