Головна » Новини » ДЮФК “Чемпіон” відвідав турніри в Смизі для дітей 2011 і 2012 року народження

Відбулись два турніри "Фаворит Cup" в Смизі для дітей 2011 та 2012 року народження. Тренер "Чемпіону" Андрій Кондзьолка підбив підсумки турніру:

"На початку місяця ми відвідали два турніри в Смизі. Один для дітей 2011 року народження, інший – 2012 року. В турнірі для старших дітей брали участь дві наші команди. "Фаворит"відбувався в форматі 8+1 по чотири комади в групі. Ми грали на натуральному газоні на половину поля, яке було в дуже хорошому стані. В групі наша перша команда зайняла друге місце і вийшла в чвертьфінал, а друга – третє місце і вийшла в плей-оф за 9-12 місце. Фінальні ігри проводились вже на штучному покритті, яке було вужче від натурального. На мою думку, краще було проводити на натуральному полі, яке було в значно кращому стані. В сітці за 9-12 місце

"Чемпіон" зайняв дев'яте місце, а інша наша команда вийшла в чвертьфінал, де перемогли Дубно, але, на жаль, в півфіналі програли "Динаміку" 0:2. В матчі "за бронзу" ми поступились "Єврошпону" . В обох програних матчах була рівна гра, можливо, мінімальна перевага була на нашому боці.

В турнірі по 2012 році народження ми брали участь однією командою. В групі в нас було 5 команд і склалась цікава ситуація: одна команда зайняла перше місце, а інші три команди набрали порівно очок. На жаль, по додаткових показниках наша команда зайняла четверте місце і вийшла в плей-оф за 9-12 місця, де ми змогли зайняти дев'яте місце. Проте, результат для нас не був головним. Ми поїхали на турнір без декількох ключових гравців, тому залучили до команди гравців 2013 року народження, які непогано себе проявили.

Я радий, що нам вдалось відвідати турнір такого рівня. Були присутні дуже хороші команди як "Волинь", сильна команда в Дубно, "Динамік", "Олімп", "Лідер". З командами такого рівня наші вихованці будуть тільки прогресувати, тому хочеться відвідувати частіше такі турніри. Далі нас очікує декілька турніврів в Зборові, де на нас також очікують хороші суперники.

Кращий півзахисник турніру (2011 р.н.) - Німець Назар

Кращий гравець в команді Чемпіон-1 (2011 р.н.) - Кіндратюк Павло

Кращий гравець в команді Чемпіон-2 (2011 р.н.) - Станіслав Бойко

Кращий гравець в команді Чемпіон (2012 р.н.) - Алексенко Арсен