Головна » Новини » Дівоча команда “Рух-Чемпіон” поступилась в першому турі Першої ліги України

В дебютному матчі Першої ліги України команда під керівництвом Володимира Левчука вирушила на виїзд в Хмельницький до місцевої ДЮСШ-1. На жаль, наша команда поступилась більш досвідченим суперникам з рахунком 0:5.

Коментар головного тренера команди "Рух-Чемпіон" Володимира Анатолійовича Левчука:

"Ми зустрічались проти більш досвідченої команди, проте результат для мене особисто неочікуваний, я сподівався на більш позитивний результат. Ключову роль зіграв досвід, бо в Хмельницької команди він є, а нам ще потрібен час, щоб набратись цього досвіду. В нас найстаршій дівчині 19 років, а кістяк команди 15-16 років, що поки не дозволяє конкурувати проти старших команд на рівних. Всього в нас в обоймі 16 чоловік через те, що можна заявляти гравців від 15 років, тому декілька здібних дівчат, які з нами тренуються, ми зможемо заявити лише взимку, бо на сьогодні вони молодшого віку. Старші дівчата, які раніше виступали в нас, порозходились по командах вищого рівня в яких є цілі і амбіції вищі, ніж у нас.

Якщо ж брати саму гру, то в ДЮСШ-1 є дівчата, які вдвічі старше наших і вже пограли на досить хорошому рівні. В матчі були визначальними стандарти, бо гравці суперника фізично сформовані і мають досвід матчів такого рівня, а наші дівчата в таких епізодах часто губляться, але це питання часу і досвіду, тому, я вважаю, що до них це ще прийде. Також ми ще перебуваємо в такому перехідному етапі між дитячим футболом і дорослим, тому нам потрібен час, щоб привикнути і акліматизуватись до дорослих. Тут потрібно грати швидше, бо тиск суперників значно вищий, ніж в дитячому футболі. Дівчата перехвилювались перед початком дебютного матчу в дорослому футболі, що мало свій негативний ефект. Думаю, що якби не це хвилювання, команда показала б більш якісну гру. В перерві я намагався привести їх до тями і другий тайм вийшов для нас трохи кращим, але нам ще є куди рости.

Наступний матч у нас домашній з "Янтарочкою" і ми будемо готуватись до нього в звичному режимі. Це досвідчена команда, яка багато років грає у першій лізі. Вони разом практично не тренуються, але це не заважає їм демонструвати хороший результат. В "Янтарочки" є ряд хороших гравців, особливо Оксана Геник, яка досить багато пограла на хорошому рівні. Команда суперниць збалансована і недарма вони першу гру виграли 2:0. Також в них хороший тренерський штаб, який очолює Карло Заградка, тому однозначно буде непросто"

Нагадаємо, що матч проти новояворівської "Янтарочки" відбудеться 22 серпня у Васильківцях.