Головна » Новини » Коментар Миколи Олеговича Когута про “Lviv Winter Cup 2020”
Коментар Миколи Олеговича Когута про “Lviv Winter Cup 2020”

Коментар Миколи Олеговича Когута про "Lviv Winter Cup 2020"

— Микола Олегович, розкажіть свої враження від турніру?

— Враження тільки позитивні, турнір пройшов на досить високому рівні, дякуючи організаторам, які тримають марку. Давно хотіли приїхати на цей турнір. Позитивні емоції, діти грають, набувають потрібний досвід, все супер, ми було дуже раді брати участь. Чудово, що наші діти розвиваються, тренуються й отримують задовлення. Найголовніше, щоб наші діти були здоровими та не травмувались.

— Чи задоволені Ви результатами команд?

— Було сформовано дві команди «Чемпіон-1» та «Чемпіон-2», задля більшої ігрової практики дітей, ми не робили ставку на результат. Турнір проходив протягом 3 днів і кожного дня шлях з Тернополя до Львову і назад, звичайно, повпливав на кінцевий результат команд. Було видно, що дорога забрала чимало сил у дітей. «Чемпіон-1» у групі разом із «Нікою» та ФК «Львовом» набрали по 9 очків, проте, на жаль, по різниці голів ми посіли 3-тє місце. Звичайно хотілось посісти вище місце. Можливо, якби було сформовано одну потужну команду результат був би інший. Проте повторюсь, що зараз ми не робимо акцент не на результат, а на ігровий досвід. В загальному видно позитивний результат у дітей попри не зайняті призові місця. Я впевнений, що всі перемоги ще попереду.

— Чи виправдали гравці Ваші очікування?

— Кожен гравець показав свій максимум у кожній грі. Але хотілося б виділити Зайця Романа, який забив 11 голів. Без сумніву, у нього великий потенціал у майбутньому. Головне зараз, щоб діти розвивалися і по максимуму віддавалися грі у футбол. Було видно, що усі «горять» бажанням грати і виграти і це найголовніше, що я хотів побачити у своїх підопічних. Нам хочеться постійно виграти, але ми граємо не тільки заради результату, а й заради якісної гри й прогресу. Тому їм потрібно навчатись, дивитись на інших дітей та порівнювати свою майстерність, бачити свої недоліки, тобто вчитися грати у футбол. Ми зіграли з багатьма командами, з якими до цього часу не зустрічалися, тобто діти практикуються і набираються досвіду, це найголовніше.