Головна » Новини » Тернопільські таланти - у футбольній школі «Руху»
Тернопільські таланти - у футбольній школі «Руху»

Клуб налагодив партнерську співпрацю з тернопільським дитячо-юнацьким футбольним клубом «Чемпіон», вихованці якого у майбутньому отримають шанс проявити себе в Академії «Руху».

Клуб налагодив партнерську співпрацю з тернопільським дитячо-юнацьким футбольним клубом «Чемпіон», вихованці якого у майбутньому отримають шанс проявити себе в Академії «Руху».

ІГОР ДЕДИШИН, генеральний директор ФК «Рух» (Львів): «Політика клубу та нашої Академії - максимально розширювати коло наших взаємин з суб'єктами підготовки молодих футболістів. Ми відкриті до співпраці з будь-якими школами, які першочергово знаходяться у Західній Україні. Оскільки тернопільська школа «Чемпіон» має сучасний бачення розвитку дитячо-юнацького футболу, і за п'ять років свого існування яскраво це продемонструвала своїми результатами, вирішили з ними налагодити співпрацю. Підходи і принципи, які тренери застосовують у своїй роботі, нам припали до вподоби. А найбільше нас надихнуло їхнє бажання. Впевнений, що від цієї співпраці виграють і вони, і ми. Усім дітям ми дамо шанс і умови себе проявити, також будемо обмінюватися досвідом між тренерами. Відтепер ця школа функціонуватиме під брендом футбольного клубу «Рух».

ДЮФК «Чемпіон» функціонує з червня 2015-го року. Заняття у школі проводяться у чотирьох категоріях: дошкільнята (4-5 років), школяри (1-11 класи), для зручності батьків також функціонують окремі групи у мікрорайонах міста Тернопіль. Віднедавна школа «Чемпіон» працює і по всій області, шукає талантів і в районних центрах. Завдяки співпраці з «Рухом» у планах школи охопити більше районних центрів та залучити до занять футболом ще більше обдарованих діток.


ДМИТРО АНДРІЄШИН, директор ДЮФК «Чемпіон» (Тернопіль): "Раді співпраці з футбольним клубом «Рух». Найголовніше, що у нас спільна стратегія розвитку та думка. Домовились про те, що наші тренери працюватимуть своєрідними скаутами на Тернопільщині, а найбільш обдаровані діти матимуть змогу потрапити в Академію «Руху». З боку «Руху» є угода, що наші тренери будуть забезпечені методичним матеріалом та їздитимуть на різноманітні курси для підвищення кваліфікації".

ОЛЕГ ЛІВІЦЬКИЙ, тренер ДЮФК «Чемпіон» (Тернопіль): «Нашій школі вже п'ять років. Окрім основної групи, працюємо ще й у мікрорайонах, здебільшого для дошкільнят. Їх у нас близько 70-ти. Загалом у нас займається приблизно 450 дітей. 12 тренерів, кожен має по дві вікові групи. Дитина підростає і переходить під опіку іншого фахівця. З минулого року наші вихованці беруть участь у всеукраїнських змаганнях, граємо у Першій лізі. З нетерпінням чекаємо на візит делегації «Руху», яка виявила бажання приїхати до нас в гості і подивитись, як ми тут розвиваємось».Набір дітей у футбольну школу школу "Руху" стартує у вересні. Деталі та умови прийому - невдовзі з'являться на нашому сайті.