Головна » Новини » Кубок Кочетова у Смизі
Кубок Кочетова у Смизі

З 9 по 11 листопада команада ДЮФК "Чемпіон" 2008 р.н. під керівництвом тренера Николайчука Матвія Михайловича взяла участь у турнірі Кубок Кочетова в смт Смига.

У турнірі взяли участь 15 команд з міст Дубно, Здолбунів, Млинів, Київ, Рівне, Із'яслав, Нетішин, Житомир, Запитів і Тернопіль.

Команди були розділені на 3 групи по 5 команд. За підсумками групового етапу 8 кращих команд виходили в чвертьфінал, де в іграх плейофф визначали підсумковий розподіл місць.

Впертою вийшла боротьба на груповому етапі для чемпіонів. Відразу три команди набрали однакову кількість очок і лише за кількістю голів, забитих в матчах між собою перше місце дісталось нашим вихованцям.

"Верес-2" Рівне - ДЮФК "Чемпіон" - 1-1

"Енергетик" Нетішин - ДЮФК "Чемпіон" - 0-2

"Динамік-1" Київ - ДЮФК "Чемпіон" - 1-1

"ДЮСШ" Із'яслав - ДЮФК "Чемпіон" - 5-0.

В чвертьфіналі чемпіони зустрілись з з командою "Верес-1" Рівне. Невелику перевагу мали футболісти з Рівного, яка втілилась у два забиті м'ячі в першому в таймі. На початку 2 тайму "Чемпіону" вдалися дві підряд атаки і за короткий проміжок часу відквитали два голи. Далі була нервова кінцівка і "Верес-1" зміг дотиснути тернополян, забивши два вирішальні голи в останні 3 хв. матчу.

В останній день змагань ДЮФК "Чемпіон" переміг у стиковому матчі за 5-8 місця команду "Полісся" Житомир з рахунком 3-1.

Матч за 5 місце з "ДЮСШ" Дубно закінчився з рахунком 0-0 і в серії післяматчевих пенальті влучнішими виявились тернополяни - 4-1!

У підсумку - 5 місце на турнірі.

Кращим гравцем у складі ДЮФК "Чемпіон" визнано Олійника Арсена.

Перемогу у турнірі здобули футболісти "Верес-1" Рівне, які у фінальному поєдинку здолали "Динамік-1" Київ.

Третє місце посіли футболісти "Верес-2" Рівне, які перемогли місцеву команду "Єврошпон-Смига".