Головна » Новини » ДЮФК Чемпіон і ФК Тернопіль розвиватимуть масовий спорт
ДЮФК Чемпіон і ФК Тернопіль розвиватимуть масовий спорт

Чемпіон і ФК Тернопіль розвиватимуть масовий спорт

Дитячо-юнацький спортивний клуб Чемпіон та флорбольний клуб Тернопіль об'єдналися у спільному напрямку розвитку спорту у місті Тернопіль.

Відтепер у ДЮСК Чемпіон буде відділення флорболу. Договір про співпрацю днями уклали виконавчий директор Чемпіона Дмитро Андрієшин та Голова обласної Федерації флорболу, керівник правління ФлК Тернопіль — Володимир Смолка. Сторони обговорили партнерську програму в рамках популяризації та розвитку флорболу між двома організаціями.

Дмитро Андрієшин: "З флорбольним клубом Тернопіль ми об'єдналися однією ідеєю щодо популяризації спорту у місті серед дітей та юнаків. У нашому спортклубі тепер буде відділення флорболу. Ми хочемо розвивати масовий спорт. Саме тому готуємо новий проект, який розпочнемо у вересні. Наше завдання — надати дітям можливість займатись улюбленим видом спорту в своєму мікрорайоні"

Володимир Смолка: "Відтепер флорболом можна займатися в кожній школі міста та в зручний для дітей час. З клубом Чемпіон ми об'єднуємо зусилля в ракурсі розвитку потужної флорбольної школи, яка буде гідно представляти Тернопіль на флорбольних теренах світу. Флорбол - єднає!"