Головна » Новини » ​Дівчата "Чемпіона" посіли друге місце на "Кубку Надій ФФУ"
​Дівчата \

Дівоча команда дитячо-юнацького спортивного клубу "Чемпіон" у складі збірної Тернопільської області 17-18 травня взяла участь у "Кубку Надій ФФУ", що відбувся на стадіоні технічного університету.

У суперечці між трьома командами Хмельницької, Івано-Франківської і Тернопільської областей наші дівчата посіли друге місце, обігравши хмельничанок 1:0 та поступившись дівчатам з Івано-Франківщини 2:0.

За підсумками турніру була сформована збірна Тернопільського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу, до якої увійшли п'ять футболісток клубу "Чемпіон" для участі у фінальному етапі змагань серед дівочих команд до 13 років – "Кубок Надій ФФУ - Майбутні чемпіонки-2018", присвячений фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА, який 24 травня відбудеться в Києві.