Головна » Новини » Чемпіон на BRASOV INDOOR CUP у Львові
Чемпіон на BRASOV INDOOR CUP у Львові

Команда ДЮСК Чемпіон 2008 р.н. під керівництвом тренера Николайчука Матвія Михайловича наприкінці жовтня взяла участь у турнірі BRASOV INDOOR CUP у категорії U-9, що відбувся у Львові.

У групі Б Чемпіони зайняли п'яте місце, здобувши одну перемогу дві нічиїх та три поразки. Суперниками тернопільської команди на груповому етапі були команди: Динамо (Львів), ФК Ватутіно, ДЮСШ Ужгород, Зірка (Київ), Чемпіон (Київ) та Арсенал (Харків).

— Чемпіони на рівних грали проти своїх однолітків, ні в чому не поступаючись, — коментує виступ тренер Матвій Николайчук. — У перший день ми провели одразу три гри, дві з яких зіграли внічию. Далось взнаки незвичне штучне поле, яке до того ж було мокрим від дощу. Дітям було трохи важко пристосуватись до таких умов, але все одно вони молодці, старались. Довелося багато боротися, проявляти свої силові якості. Могли набрати більше очок, проте моментами ще діяли невпевнено, пропустили кілька необов'язкових голів. Ми наполегливо тренуємося, щоб у наступних турнірах показати вищий рівень гри.