Головна » Новини » Чемпіон-2009 на Міжнародному турнірі у Львові
Чемпіон-2009 на Міжнародному турнірі у Львові

Дві команди ДЮСК Чемпіон віком гравців 2009 р.н. взяли участь у Міжнародному турнірі Goroncy Potok Cup 2017, що відбувся у Львові.

У групі А команда Чемпіон-2 стала шостою у протистоянні з командами: Карпати (Львів), Чемпіон-1 (Київ), Спарта (Чернівці), Чорноморець-1 (Одеса), Прем'єр-Нива-2 (Вінниця) та Перемога (Дніпро).

А у групі Б команда Чемпіон-1 зупинилася за крок до виходу у півфіналі, посівши друге місце. Чемпіони здобули три перемоги, двічі зіграли внічию та лише одного разу поступилися. Суперниками Чемпіонів були Прем'єр-Нива (Вінниця), ДЮСШ Ужгород, ДЮСШ-2 Дніпро, Чорноморець-2 (Одеса), Чемпіон-2 (Київ) та Динамо-1 (Львів).

— Зважаючи на головний приз, а саме безкоштовна поїздка на закордонний турнір, то змагання у Львові зібрали дуже сильний склад учасників, — коментує тренер команди ДЮСК Чемпіон Олег Лівіцький. — Матчі відбувалися на штучних майданчиках. Нашим дітям у перший день довелося певним чином звикати до нового покриття. У жодному з матчів, навіть програних, ми відверто нічим не поступалися суперникам. Першій команді забракло лише кілька очок, щоб пройти далі. На таких турнірах одразу бачиш силу своєї команди. Загалом всі учасники були приблизно одного рівня. Комусь пощастило більше, комусь менше.