Головна » Новини » Чемпіон-2007
на Utmostcup у Вінниці
Чемпіон-2007 <br>на Utmostcup у Вінниці

З 17 по 20 жовтня у Вінниці пройшов турнір з футболу серед дитячих команд 2007 та 2008 років народження — Utmostcup. Турнір був не тільки Всеукраїнським, а й Міжнародним, адже до Вінниці завітали команди з Румінії, Молдови та Сербії.

Участь у турнірі взяла команда ДЮСК Чемпіон 2007 р.н. під керівництвом тренера Олександра Володимировича Стахіва.

На груповому етапі Чемпіони посіли третє місце, а за підсумками стикових поєдинків завершили турнір на 12 місці.

На груповому етапі усіх 16 команд розділили на чотири групи. У групі з Чемпіоном змагались ФК Львів та дві вінницькі команди – Прем'єр-Нива та Темп-АвтоРіа.

— Першу гру зіграли з львів'янами, — коментує тренер Олександр Володимирович Стахів. – Достойно боролися, але у підсумку поступились з рахунком 2:1. Першими пропустили, вдалось зрівняти рахунок. Щоправда, наприкінці матчу пропустили необов'язковий гол. Зате у другому матчі вдалося святкувати перемогу над Темпом 1:0. А у заключній грі програли дуже потужній Прем'єр-Ниві 4:0.

У стикових матчах за 9-16 місця Чемпіони стартували із перемоги 1:0 над трускавецькою Вікторією, після чого з таким же рахунком поступилися сумській Барсі. За словами тренера, вирішальний гол команда пропустила за хвилину до фінального свистка з пенальті. Дітям забракло концентрації та уваги.

В заключний день Utmostcup Чемпіони зустрілись із маріупольською Азовсталлю у боротьбі за 11-12 місця і теж поступилися, пропустивши лише один гол.

— За підсумками турніру можу відзначити, що позитивних моментів у діях футболістів було більше, ніж негативних. З ними я перший раз брав участь у таких змаганнях. Діти зробили висновки та побачили рівень інших команд. По тренуваннях я бачу, що після турніру вони працюють із подвійною наполегливістю. Участь у таких турнірах додає мотивації та стимулює до тренувань. — підсумував поїздку Олександр Стахів.