Головна » Про клуб » Історія

Офіційна дата заснування дитячо-юнацького футбольного клубу "ЧЕМПІОН" - 4 вересня 2015 року.

Все почалося у червні 2015 року. Займаючись в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі уже повний рік, тренеру і звісно батькам хотілось подивитись на що здатні юні футболісти, чого навчились, на якому рівні знаходяться у порівнянні з іншими футбольними школами. І тому наші майбутні "ЧЕМПІОНИ" взяли участь у футбольному турнірі в м. Вінниця під керівництвом ДЮСШ, у віковій групі U7 (2008 р.н. і молодші). Результат звісно був, м'яко кажучи, негативним. Найбільше вразив рівень підготовки команд-суперниць. Все збалансовано: розминка перед початком поєдинків, підхід тренера до своїх вихованців, суттєва спонсорська допомога. І батьки зрозуміли, що державна ДЮСШ не зможе дати це все їхнім дітям.

Із поганим настроєм, але з думкою про краще майбутнє своїх дітей, ми батьки повернулися додому. після чого почали консультуватись щодо можливості створення приватної дитячої футбольної школи, де б займались усі охочі тернопільські таланти. Де була б дисципліна і злагодженість у кожній ланці. Щоб люди, які створюють програму розвитку клубу, були футбольно свідомими, щоб кожен тренер був найкращим, щоби кожен працівник школи думав тільки про успішний розвиток та вкладав душу у майбутніх ЧЕМПІОНІВ.

Останнім поштовхом для здійснення своєї мети батьки дітей 2008-2009 р.н., отримали у м. Ужгороді. В кінці серпні 2015 року там відбувся міжнародний турнір з футболу "Carpathia CAP 2015". Там наші діти без тренера, але під контролем та підготовкою своїх батьків, вибороли серед 10 команд 3 місце і отримали кубок і бронзові медалі турніру. І ми переконалися, що якщо мати велике бажання та благородну мету, то тобі не страшні ніякі перешкоди. Приїхавши в Тернопіль, зразу розпочали процес пошуку гідних людей, які б "горіли" так само, як і батьки, які би хотіли реалізувати себе, які би розуміли основну мету майбутньої дитячої школи.

Знайшовши гідних людей-однодумців, пройшовши складну реєстрацію, орендувавши спортивні майданчики, закупивши весь необхідний футбольний інвентар, ми розпочали історія нового дитячо-юнацького футбольного клубу, якому ми батьки дали назву - "ЧЕМПІОН". Адже головна мета клубу - виховання справжніх ЧЕМПІОНІВ!!!

Логотип клубу

Завантажити логотип більшого розміру (2626 х 3090 1,79 мб)